Олімпекс Купе Інтернейшнл

Постачання електричної енергії промисловим та комунальним підприємствам України за найвигіднішими умовами


ТОВ "Олімпекс Купе Інтернейшнл" є учасником Енергетичного ринку України в якості незалежного постачальника електроенергії. Свою діяльність на оптовому ринку товариство здійснює керуючись Законом України "Про електроенергетику" та іншими нормативними актами на Постановами НКРЕКП України:

Порядок вирішення спорів

Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання природного газу та Договору постачання електричної енергії або у зв’язку з ними, будуть вирішуватись Сторонами шляхом проведення переговорів і консультацій. У разі неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій такий спір передається на вирішення до Регулятора ринку природного газу відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та/або передається на розгляд до суду у відповідності з чинним законодавством України. Рішення, прийняте Регулятором у ході досудового розгляду спору, є обов’язковим до виконання учасниками спору і може бути оскаржене в суді.

Єдине вікно

Для прийому звернень, скарг, пропозицій, надання консультацій та роз'яснень щодо послуг з постачання електроенергії, запрошуємо Вас звертатися за адресою 65003, м. Одеса, пл. Митна, 1 . Графік роботи: Понеділок - п'ятниця з 8:00 до 17:00. Вихідний: субота, неділя. Або надіслати нам листа на електронну адресу: pzt@olimpex.od.ua . Телефон 729 40 25; .

Контакти АТ "Одесаобленерго": КОЛЛ-ЦЕНТР АТ «Одесаобленерго» вул. Миколи Боровського, 28 "б", м. Одеса, 65031 +38 (048) 705-90-90 Цілодобово.

Інформаційно-консультаційний центр: вул. М Арнаутська, 88, м. Одеса, 65007 +38 (048) 705-25-00

pzt@olimpex.od.ua

729 40 25

65003, м. Одеса, пл. Митна, 1